Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek na S12. Kobieta jechała pod prąd obwodnicą. Pięć osób w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 czerwca 2019 r. o 21:06 Powrót do artykułu
mistrzyni z wiochy,która prawko robiła w Bangla Dash, gdzie jest ruch lewostronny, na starym ruplu,kontra PRAWIDŁOWO JADĄCY KIA!,remis !! mistrzyni na oddziale intensywnej terapii, MA GNATY POŁAMANE, przynajmniej przez jakiś czas, nie będzie się brała za motoryzację, wróci do garów, gdzie jej miejsce i to jest świetna wiadomość !!oba ruple rozbebeszone!! zrobiło się bezpieczniej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim wydacie wyrok na kobietę kierowcę to sprawdźcie mądrale jak jest oznakowany wjazd na tą dwupasmówkę - w miejscach gdzie są roboty oznakowania są często takie że zamknąć to powinni nie kierowcę ale drogowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
axf - użyła auta jako narzędzia zbrodni . Tylko zmiana przepisów . No cóż po staremu tylko 8 lat max.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal.Powinni jej zabrać prawko do końca życia i oczywiście powinna posiedzieć w więzieniu z 10 lat.
 Po co do więzienia? Aby utrzymywać tą amebę? Niech zapieprza do końca życia na czyjś rachunek w ramach prac społecznych, a nie leżeć w ciepłym przed TV!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opanujcie się taka tragedia a Wy takie bzdury wypisujecie. Doszło do ogromnej tragedii bo dziewczyna pomyliła kierunki, czy każdy z Was jest nieomylny? Jeśli dziewczyna przeżyje to będzie ponosiła konsekwencje przez całe życie...i nie potrzebne są dodatkowo Wasze osądy. Za kogo Wy się macie, że osądzacie? Skąd w Was tyle nienawiści? Kto jest bez winy niechaj pierwszy rzuci kamień...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oznakoanie jest akie baranie, że nikt inny takiego dzwona nie odwalił- jakoś inni zrozumieli oznakowanie, co 15 minut tam nikt nie wjezdza pod prąd, raz na jakis czas jakis baran co nie rozumie znaków robi takie rzeczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre. Pis to stan umyslu. Debil to obraza ludzi chorych, pis to......no wlasnie. Brak okreslenia. Cham, prostak, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem jeszcze w stanie zrozumieć że ktoś jest tak nieprzytomny/głupi/zaspany, że może wjechać omyłkowo pod prąd na autostradę...ale po prostu W PALE MI SIĘ NIE MIEŚCI że taki debil jak już praktycznie od razu widzi że wjechał pod prąd, to zamiast natychmiast zjechać na pobocze, to jeszcze wali lewym pasem na czołowe! skąd się biorą takie AMEBY UMYSŁOWE ?!?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna odbierać prawo jazdy geniuszom, którzy zablokowali pas awaryjny, bo chcieli byc sprytni a przez nich nie mogla dojechac karetka. Brawo dla idiotow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a podobno baby ,to takie ostrożne dobre kierowcy,grunt to dobry PR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Egzamin na prawko dla Pań powinien być ponawiany co roku - dodatkowo należy zaostrzyć przepisy i wprowadzić : zakaz przewożenia w samochodzie  kosmetyków i telefonów komórk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy mistrzowie kierownicy jesteście kupą chamów co to nigdy się nie pomylili - mogę wam pokazać kilkanaście przypadków błędnego oznakowania wjazdów i wtedy z kodeksem w ręku mogę z wami pogadać kto jest winien, wy po prostu jesteście kupą frustratów, którzy wyżywają się na dziewczynie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy mistrzowie kierownicy jesteście kupą chamów co to nigdy się nie pomylili - mogę wam pokazać kilkanaście przypadków błędnego oznakowania wjazdów i wtedy z kodeksem w ręku mogę z wami pogadać kto jest winien, wy po prostu jesteście kupą frustratów, którzy wyżywają się na dziewczynie
 bałwanie, konkretnie - w tym miejscu gdzie ta baba wjechała pod prąd - było błędne oznakowanie mędrku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...